Skirtumai eko/demeter

2017  žemės ūkio įvairių gamybos būdų palyginimas: konvencinė pramoninė, ES – eko standartas, Naturland, Bioland ir DEMETER.
Info išversta iš Biolando žurnalo.

Kriterijai / Gamintojas Konvencinė įprastinė chemizuota gamyba Europos Sąjungos ekologinis standartas Vokietijos “Naturland” Vokietijos “Bioland” Pasaulinis biodinamikos “DEMETER”
Max. vištų dedeklių skaičius tvarte Jokių apribojimų 20.000 12.000 6.000 3.000
Leidžiamų maisto priedų skaičius >300 47 22 23 13
Kiaulės/ha Jokių apribojimų 14 10 10 10
Vištų dedeklių skaičius m² 10 6 6 6 4,4
Galvijų nuraginimas Galima be nuskausminimo Galima Nerekomenduojama Leidžiama tik išskirtiniais atvejais Draudžiama
Ekologiniai pašarai Jokių nurodymų 95% 100% 100% 100%
GMO naudojimas Galima Iki 5% Negalima Negalima Negalima

Pastaba:
Lietuvoje 2017 m. buvo sertifikuoti 9 biodinaminiai ūkiai pagal “Demeter” standartą, dar 5 ūkiai gavo pereinamąjį “Demeter” statusą, kai savo produkcijos dar negali žymėti su “Demeter” logotipu.

Duomenų apsauga

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės demeter.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per demeter.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Surinktus duomenis apie demeter.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. demeter.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir demeter.lt svetainės lankytojus.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad demeter.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš demeter.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu zaliarasa@gmail.com arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.