BIODINAMINIS SEMINARAS „Kenkėjai ir piktžolės – žemės ūkio organizmo sveikatos dalis“

BIODINAMINIS SEMINARAS „Kenkėjai ir piktžolės – žemės ūkio organizmo sveikatos dalis“

2018 m. birželio 29 d., penktadienis ŽALGIRIŲ KAIME, UKMERGĖS raj.

pas Genutę Sakalauskienę

 

2018 m. liepos 1 d., sekmadienis VISVAINIUOSE prie Platelių ežero

pas seseris biodinamikes Vaivą ir Nijolę

 

LEKTORIUS: HARTMUT HEILMANN/Vokietija

Nuoseklus vertimas į lietuvių kalbą

Ryte nuo 10 val. Įvadas: “Kaip veikia biodinaminis ūkis? Tai gyvas organizmas, o jame visada veikia  poliariškumo dėsniai “Duoti ir imti”/ “Augalas gyvuliui, gyvulys augalui”. Deivės Demetros testamentas žmonėms.

Pertraukėlė atsikvėpti ir kavytei, o tada  paskaita apie organiškos pusiausvyros susidarymo reikšmę dėl gyvų organizmų kvėpavimo sinchroniškumo. Bus labai moksliška.

Apie 12.30 Pietūs ir praktinis aplinkos ir ūkio augalijos pažinimas – pasivaikščiojimas su kastuvu. Augalų stebėjimo praktikumas. Praktiniai patarimai konkrečiam ūkiui.

16.00 val. Kava su pyragais ir skaniais pokalbiais apie mėnulio ir planetų poveikį augalams pagal Marijos Thun sėjos kalendorių. Apsikeitimais savo pastebėjimais.
—————————————————————————————————–

Organizatorius:

Lietuvos biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacija “Biodinamika LT”

Informaciją teikia ir registruoja:

Rasa Čirienė, zaliarasa@gmail.com, tel. 8-612-66555

 

Kaina:

30,00 EUR “Biodinamika LT” nariams, 45,00 EUR – reguliari kaina be PVM

Vertimo paslauga: 7,00 EUR (nuo kiekvieno dalyvio)

Sertifikatas: 2,00 EUR (prašome užsisakyti registruojantis)

 

Užsiregistravus prašome apmokėti pilną seminaro kainą pagal gautą sąskaitą.

Duomenų apsauga

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės demeter.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per demeter.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Surinktus duomenis apie demeter.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. demeter.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir demeter.lt svetainės lankytojus.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad demeter.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš demeter.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu zaliarasa@gmail.com arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.