Naujienos

2020 m. birželį po Joninių Biodinamikų Kristinos ir Arūno Martinėlių ūkyje Širvintų rajone Levaniškio dvare buvo nufilmuotas filmas apie ūkio filosofiją, darbus ir misiją Žemėje. 

  Šis filmas yra iš ciklo apie biodinaminius ūkius visame pasaulyje, iš viso buvo sukurti 7 filmai, pretendentų būti ciklo herojais buvo daugiau nei 100 ir Lietuva turi savo reprezentantus. https://www.youtube.com/watch?v=2O7tVU33DbA&list=PLroIJP7mwooOoUCcBBvgvVILiLDmsPCWF&index=6

Skaityti daugiau

Marijos Thun sėjos kalendorius 2020 metų

Ryškus, šviežias 2020 metų Biodinaminis Marijos Thun sėjos kalendorius jau atspausdintas. Ką jis žada? Žinoma, kad gerus metus, bet tiksliai galėsite skaityti, jei suskubsite nusipirkti net 20% pigiau nei pernai – tik už 7 EUR. 

Skaityti daugiau

2019 pavasario naujienos iš biodinaminio pasaulio asociatyvi ekonomika, vyno kultūra, žemės ūkio sekcijos Goetheanume darbuotojai. Anglų kalba.

2019 pavasario naujienos iš biodinaminio pasaulio asociatyvi ekonomika, vyno kultūra, žemės ūkio sekcijos Goetheanume darbuotojai. Anglų kalba.

Skaityti daugiau

Kitoks požiūris į sėklą

https://www.minfo.lt/gamtosauga/straipsnis/kitoks-poziuris-i-sekla

Skaityti daugiau

Vaiva Jundulaitė Kosienė ir Giedrius Kosas gavo apdovanojimą: „Baltiją tausojantis ūkis 2018”

Vaiva su Giedriumi grįžę po apdovanijimo iš Švedijos Elmoje vykusios konferencijos „Baltija tausojantis ūkininkavimas 2018” dalinasi savo įspūdžiais: „Jaukiai gyvendamas savo jaukiame žemės kampelyje kartais net nesuvoki, kas vyksta pasaulyje. Ir atrodo, kad čia, kur tu gyveni, viskas gerai, nes tu taip nori. Pažiūrėjus platesniu žvilgsniu, pamatai, kad žemėje ne taip viskas gerai ir gražu. […]

Skaityti daugiau

Pasaulinė mokslinių tyrimų konferencija „Evolving agriculture and food”

2018 m. rugsėjo 5-8 d. Dornache Goetheanume, Šveicarijoje, įvyks 1-oji pasaulinė mokslinių tyrimų konferencija „Evolving agriculture and food”, „Žemės ūkio ir maisto vystymasis”. Šioje konferencijoje *pranešimus *apie biodinaminius tyrimus ir rezultatus *skaitys* ir *dvi pranešėjos iš Lietuvos*, kurių moksliniai tyrimai buvo atrinkti iš daugiau nei 200 pateiktų tyrimų. Kauno Aleksandro Stulginskio universiteto profesorės Honorata Danilčenko […]

Skaityti daugiau

Lietuvos biodinamikai dalyvavo tarptautinėje DEMETER INTERNATIONAL konferencijoje

Lietuvos biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacijos „Biodinamika
LT” prezidentė Rasa Čirienė ir Valdybos pirmininkas Arūnas Martinėlis taip
pat dalyvavo Demeter International metinėje standartizacijos konferencijoje
Šveicarijoje 2018 m. birželio 15-20. Lietuva dalyvauja svečio teisėmis, dar
neturi teisės balsuoti, bet gali teikti savo pasiūlymus ir artimiausiu metu
tikisi tapti pilnateise nare su balsavimo teise.

Skaityti daugiau

Duomenų apsauga

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės demeter.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per demeter.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Surinktus duomenis apie demeter.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. demeter.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir demeter.lt svetainės lankytojus.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad demeter.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš demeter.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu zaliarasa@gmail.com arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.