Seminarai

Kokybė biodinamiškai! suvokti – patirti – formuoti 2022 m. vasario 2-5 d.

Biodinaminės žemdirbystės metinė konferencija Šveicarijoje, antroposofijos centre „Goetheanume“ Lietuvių kalba sinchroniškai Paliesiaus dvare Ignalinos rajone   Kokybė biodinamiškai! suvokti – patirti – formuoti 2022 m. vasario 2-5 d. Online konferencija vyks gyvai Paliesiaus dvare Sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą   „Svarbiausia, kai daiktai prisiliečia prie žmogaus, kad jie būtų jo būčiai labiausiai reikalingi. Jūs galite […]

Skaityti daugiau

“RUDENS BIODINAMINIŲ PREPARATŲ SEMINARAS“ GYVULIAI IR DARŽAI BIODINAMIKOJE

Organizatorius: Lietuvos biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacija Biodinamika LT ir biodinamikas ūkininkas Marius Paleckis   2020 m. spalio 3 d., šeštadienį 9.00 iki 17.30 Spalio 4 d., sekmadienis nuo 10.00 iki 13.00 su Virgilijumi Skirkevičiumi Pagėgių raj. Šilgalių bendruomenės namai   Seminaras skirtas visiems biodinamikams ir norintiems jais tapti. Visi biodinaminiai ūkiai yra gyvas organizmas […]

Skaityti daugiau

ĮVADINIS SEMINARAS Biodinaminės žemdirbystės organizmas

Noriu gyventi ilgai ir sveikai, išlaikyti gerą dvasinę ir fizinę sveikatą. Ką valgyti? Biodinaminė žemdirbystė duoda atsakymus, kaip atsiranda energetiškai pilnavertis maistas, kaip jo gamyba sveikatina aplinką ir pačius žmones.

Skaityti daugiau

2019 Biodinaminė konferencija Dornache Šveicarijoje

2019 Biodinaminė konferencija Dornache Šveicarijoje

Skaityti daugiau

BIODINAMINIS SEMINARAS „Kenkėjai ir piktžolės – žemės ūkio organizmo sveikatos dalis“

2018 m. birželio 29 d., penktadienis ŽALGIRIŲ KAIME, UKMERGĖS raj.
pas Genutę Sakalauskienę

2018 m. liepos 1 d., sekmadienis VISVAINIUOSE prie Platelių ežero
pas seseris biodinamikes Vaivą ir Nijolę

LEKTORIUS: HARTMUT HEILMANN/Vokietija
Nuoseklus vertimas į lietuvių kalbą

Skaityti daugiau

Biodinaminiai preparatai – biodinaminės žemdirbystės širdis. Ąžuolo stiprybė lietuvių tautosakoje ir biodinamikoje.

Su dr. Uli Johannes König,
Forschungsring Darmstadt, Biodinamikos tyrimų centras Vokietijoje
2018 m. gegužės 29 d., antradienis
Širvintų raj. Narvydiškių kaime
Pedišių ir Užuotų “Bendrame ūkyje”

Skaityti daugiau

Duomenų apsauga

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės demeter.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per demeter.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Surinktus duomenis apie demeter.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. demeter.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir demeter.lt svetainės lankytojus.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad demeter.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš demeter.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu zaliarasa@gmail.com arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.