“RUDENS BIODINAMINIŲ PREPARATŲ SEMINARAS“ GYVULIAI IR DARŽAI BIODINAMIKOJE

“RUDENS BIODINAMINIŲ PREPARATŲ SEMINARAS“ GYVULIAI IR DARŽAI BIODINAMIKOJE

Organizatorius: Lietuvos biodinaminės žemdirbystės

ir perdirbimo asociacija Biodinamika LT ir

biodinamikas ūkininkas Marius Paleckis

 

2020 m. spalio 3 d., šeštadienį 9.00 iki 17.30

Spalio 4 d., sekmadienis nuo 10.00 iki 13.00 su Virgilijumi Skirkevičiumi

Pagėgių raj. Šilgalių bendruomenės namai

 

Seminaras skirtas visiems biodinamikams ir norintiems jais tapti. Visi biodinaminiai ūkiai yra gyvas organizmas su nepamainomais organais, širdies plakimą garantuoja biodinaminiai preparatai iš augalų ir gyvūninės kilmės apvalkalų. Apžvelgsime svarbiausius rudens biodinamikų darbus, kartu gaminsime rudens biodinaminius dirvos gerinimo ir augalų sveikatinimo preparatus. Gyvulių ir gyvūnų sveikata ir veislininkystė yra ūkio grožio ir geros būklės rodikliai, kaip to pasiekti per gerą genetiką ir teisingą mitybą aiškinsimės iš biodinaminės pusės. Antrą seminaro dieną skirsime žmogaus sveikatai per žarnyną ir fitoterapiją. Biodinamikos draugas vaistininkas, žolininkas Virgilijus Skirkevičius pasvarstys apie obuolio ir kirmėlės draugystę, apie mūsų organizmų parazitus ir draugus.

 

9.00 – 9.30                          Dalyvių susirinkimas ir pasveikinimo kava/arbata

 

9.30 – 10.30                        Apie biodinaminių preparatų draugystę su gyvuliais

ir augalais. Biodinamikos reikalavimai ir standartai.

 

Biodinamika LT prezidentė Rasa Čirienė

10.30 – 11.30     Daržo paruošimas žiemos miegui biodinamiškai

(mokslinė ir asmeninė patirtis).

 

Agronomijos Prof. Emeritė Honorata Danilčenko Biodinamikoje nuo 1991

11.30 – 12.30                     Ūkinių gyvūnų veisimo pagrindai, kurie leis ūkiui paprastai tvarkyti savo ūkinių gyvulių genetiką

(galvijai, kiaulės, avys, paukščiai)

 

Doktorantė Edita Kristina Kaurynienė, Biodinamikoje nuo 2014 m. (Vilniaus kolegijos lektorė, LT ŽŪR veislininkystės programų vertintoja ir VMVT veislininkystės programų vertinimo komiteto narė, VAVM ūkinių gyvūnų auginimo bei veteri-narijos pagrindų dėstytoja,  LT darbdavių konfederacija mokymo progr. vertinimo gyvulininkystės sr. k-jos narė)

12.30 – 13.10                     Naminių gyvulių ir gyvūnų ligos atspindys ūkio ir namų sveikatoje. Biodinaminis požiūris į ligas

Veterinarijos gydytoja Rita Ilgūnė,  Biodinamikoje nuo 2013 m.

 

13.10 – 13.30                     Marijos Thun kalendoriaus 2021 pristatymas R.Čirienė

 

13.30 – 14.15                     Pietūs, organizuoja biodinamikas Marius Paleckis

 

14.15 – 15.15                     Pervažiuojame į biodinamiko Mariaus Paleckio ūkį, Ekskursija po mišrų ūkį  Nemuno užliejamose žemėse (mėsiniai galvijai, javai, ganyklos)

 

15.15 – 15.30                     Kafija ir pasirengimas gaminti preparatus

 

15.30 – 17.30                     Preparatų gamyba (ragų-mėšlo, ramunėlių, kiaulpienės, ąžuolo)

 

 

 

Indėlis į biodinaminį seminarą: 30,00 EUR

Informaciją teikia ir registruoja: Rasa Čiriene 8-612-66555

Sertifikatas: 3,00 EUR

 

Nakvynės ieškoti Pagėgiuose viešbutyje „Pagėgė“,

Gintautas Petrauskas Tel. 8-601-20201

Duomenų apsauga

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės demeter.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per demeter.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Surinktus duomenis apie demeter.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. demeter.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir demeter.lt svetainės lankytojus.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad demeter.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš demeter.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu zaliarasa@gmail.com arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.