Vaiva Jundulaitė Kosienė ir Giedrius Kosas gavo apdovanojimą: „Baltiją tausojantis ūkis 2018”

Vaiva Jundulaitė Kosienė ir Giedrius Kosas gavo apdovanojimą: „Baltiją tausojantis ūkis 2018”

Vaiva su Giedriumi grįžę po apdovanijimo iš Švedijos Elmoje vykusios konferencijos „Baltija tausojantis ūkininkavimas 2018” dalinasi savo įspūdžiais: „Jaukiai gyvendamas savo jaukiame žemės kampelyje kartais net nesuvoki, kas vyksta pasaulyje. Ir atrodo, kad čia, kur tu gyveni, viskas gerai, nes tu taip nori. Pažiūrėjus platesniu žvilgsniu, pamatai, kad žemėje ne taip viskas gerai ir gražu. Kiekvieno mūsų neteisingi veiksmai žudo jūras, vandenynus, įvairias gyvybės formas vandenyje, žemėje ir ore. Viena iš gyvybės formų yra ir žmogus, gaila bet taip jau gaunas, kad žmogus pats save ir naikina… Buvome išrinkti iš Lietuvos ūkių kaip labiausiai Baltiją tausojantis, bet verkt norisi, ką mūsų mažas ūkelis gali pakeisti šioje didelėje eko sistemoje? Ir vis dėlto mes bandome, nes tikime tuo, ką darome.”

http://www.glis.lt/?pid=1&news_id=608

Duomenų apsauga

Šią Privatumo politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės demeter.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per demeter.lt interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Surinktus duomenis apie demeter.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. demeter.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir demeter.lt svetainės lankytojus.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad demeter.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš demeter.lt interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu zaliarasa@gmail.com arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.